top of page

Co u nas słychać?

To my szczeniaki z miotu "A"!

Najwyższa pora się przedstawić. Skończyliśmy już 24 dni, coraz lepiej chodzimy, widzimy, słyszymy, już rosną nam ząbki, zaczynamy lubić zabawy i prawdziwe psie jedzenie czyli karmę.

Oto my, jamniki z miotu "A":

1. ALASTOR Tikiteckel FCI czyli Szalonooki Moody. Urodził się pierwszy. Świetnie rośnie, jest bardzo zdecydowany i lubi się bawić. Ma na razie najciemniejsze futerko.

2. ADENORA Tikiteckel FCI czyli jedyna dziewczynka. Jest najjaśniejsza z całego miotu. Troszkę nieśmiała, ale dzielnie sobie radzi z czterema braćmi. Wzięta na ręce bardzo się przymila.

3. ALMARIC Tikiteckel FCI czyli Bombur. Dlaczego? Bo wygląda na najgrubszego, lubi jeść, najwięcej śpi. Ale przy tym jest bardzo dzielny, bo jako pierwszy nauczył się załatwiać na podkład. I już daje prawdziwe jamnicze buziaczki.

4. ARMEL Tikiteckel FCI czyli Karmelek. Najmniejszy z chłopaków, ale najbardziej ruchliwy. Nie miał jeszcze trzech tygodni a już zaczął podjadać mamie z miski i próbował wyjść z kojca w szeroki świat. Indywidualista.

5. ARGAN Tikiteckel FCI czyli Muszkieter. Urodził się ostatni, ale cały czas jest największy z miotu. Wygląda na bardzo ładnie zbudowanego. Uwielbia zabawy zwłaszcza siłowanie się z Alastorem i bardzo lubi jeść jedzonko z miski.

 Popularne posty
Archiwum
Tu też jestem
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon
bottom of page